Wyprzedaż rocznika w Hyundai Szpot

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową na nowe samochody Hyundai z roku produkcji 2020.

Dzięki atrakcyjnym upustom oraz premii za odkup Państwa obecnego samochodu, można zyskać nawet do 14 000zł korzyści. Samochody Hyundai dostępne są teraz w atrakcyjnych cenach oraz z korzystnym finansowaniem dopasowanym do Państwa potrzeb. Zapraszamy też do skorzystania z promocyjnego ubezpieczenia już od 2,99% ceny samochodu oraz 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów w standardzie.

W nowym modelu Hyundai Tucson pojawiły się stylistyczne zmiany wybranych elementów nadwozia, udoskonalono gamę jednostek napędowych oraz rozbudowano wyposażenie z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Teraz dostępny jest także z wersją wyposażenia Nline.

Hyundai przygotował różne możliwości finansowania samochodu, w zależności od bieżących potrzeb i możliwości Klienta:

  • Finansowanie z niską ratą
  • Finansowanie z odroczoną spłatą pierwszej raty
  • Finansowanie z wpłatą własną od 0%
  • Finansowanie abonamentowe z pakietem serwisowym w kosztach raty

Hyundai Szpot udostępnia możliwość skorzystania z oferty produktów ubezpieczeniowych, oferując ubezpieczenia na życie, od niespodziewanej utraty źródła dochodu, pobytu w szpitalu lub choroby. Wszystko po to aby mogli się Państwo cieszyć nowym Hyundai’em bez żadnych zmartwień.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża zaangażowanie koncernu Hyundai w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Gwarancja jest dostępna w standardzie, bez dodatkowych opłat. Gwarancja obejmuje również pięcioletnią usługę pomocy drogowej, która dotyczy próby naprawienia pojazdu na miejscu, lub holowanie do najbliższego dealera Hyundaia, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Dodatkowo w ramach 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego, użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu.