Rodzinna sobota z Nowym Oplem Combo Life

Już w najbliższą sobotę 13 października 2018 roku w godzinach 10-16-ta w naszym salonie Opel Szpot przy ulicy Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu odbędzie się Wielki Rodzinny Piknik.  Bohaterem będzie najnowszy Opel Combo Life  zdobywca prestiżowego tytułu International Van  of the Year 2019, czyli Samochodu Roku w kategorii Van. Skoro jest to bardzo rodzinny samochód, stąd pomysł, aby premierowy pokaz odbył się w charakterze pikniku rodzinnego. Wśród atrakcji są między innymi zabawy dla najmłodszych z animatorami, konkursy z nagrodami tak dla dorosłych jak i dla dzieci, grillowanie, słodkie poczęstunki, spotkanie z doradcami finansowymi  no i oczywiście jazdy testowe wszystkimi będącymi aktualnie w ofercie firmy Szpot samochodami marki Opel .

Konkursy  będą miały miejsce co 30 minut, a jeden z nich – na najciekawsze  hasło promujące Nowego Opla Combo Life – wiąże się dla zwycięzcy z nagrodą w postaci tego właśnie samochodu na weekend.

Piknik rozpocznie się w sobotę 13 października 2018 roku o godzinie   10-tej, a zakończy o 16-tej. Adres – Swarzędz ul. Wrzesińska 191, salon marki Opel firmy Szpot. Natomiast Dni Rodzinnego Biznesu z Nowym Oplem w roli głównej potrwają  od 12 do 20 października. W tym czasie oferta na najnowszego Opla w obydwu salonach marki Opel firmy Szpot w Poznaniu i Swarzędzu będzie naprawdę wyjątkowa. Warto się o tym przekonać.