Relacja z rajdu wiosennego Citroen Klub Poznań w salonie Citroen Szpot

W sobotę 23 marca na terenie naszego salonu Citroen Szpot gościliśmy członków Citroen Klub Poznań. Razem z fanami marki Citroen witaliśmy wiosnę w nietuzinkowy sposób. Było słonecznie, wiosennie i bardzo wesoło!

Już przed godziną 9 zaczęły do nas przyjeżdżać pierwsze perełki – m. in. Citroeny 2CV. Pół godziny później plac przed salonem Citroena w Swarzędzu ozdobiło 25 samochodów marki Citroen z różnych epok. Każdy z samochodów udekorowany był w iście wiosennym stylu. Kolorowe kwiaty, wstążki, kokardki, zasada była jedna – im więcej tym lepiej.

Podczas trasy na uczestników czekał szereg zadań i konkurencji. Impreza w salonie Citroen Szpot była pierwszym etapem rajdu. Rajdowe zmagania na terenie salonu rozpoczęły się od testu Stewarta przeprowadzonego na Citroenie C5 Aircross – każdy z kierowców miał okazję przetestować najnowszy model Citroena.

Po pierwszych konkurencjach w salonie Citroen Szpot korowód kolorowych samochodów ruszył w dalszą drogę – trasa prowadziła przez Swarzędz, Środę Wielkopolską, Mądre do Młodzikowa.

Rajd odbył się w ramach obchodów stulecia marki Citroen.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom rajdu za miły dzień i wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne wydarzenia do naszego salonu.