Pierwszy w historii

Citroen C5 Aircross Hybrid plug – in, to pierwszy w historii marki w pełni hybrydowy SUV. Z przyjemnością informujemy, że nie tylko można nabywać ten model w naszym salonie, ale mamy także samochód do jazd testowych.

Przedsiębiorców zainteresowanych nabyciem informujemy, iż rata w leasingu wynosi 1 187 zł netto*. Kontakt citroen.salon@szpot.pl, telefon 61 652 44 75.

*Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 149 900 zł, okres leasingu 48 miesięcy i roczny przebieg 10.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 1 187 zł (zawiera Assistance + samochód zastępczy oraz kartę paliwową). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy – PSA Finance Polska Sp. z o.o. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Citroen. Zaprezentowane modele mogą się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Informacje dotyczące wyników pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w pojazdach, demontażu samochodu, przydatności do odzysku oraz recyklingu są dostępne na stronie internetowej www.citroen.pl.