Opel Mokka

Nowa Opel Mokka

ODWAŻ SIĘ NA ŚMIAŁY KROK NAPRZÓD Z OPLEM. NIEBANALNE WZORNICTWO, ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZE I NAJNOWOCZEŚNIEJSZE JEDNOSTKI NAPĘDOWE TO MIESZANKA ZASKAKUJĄCYCH WRAŻEŃ. NOWA MOKKA KREUJE NOWE STANDARDY, ABY DOSTARCZYĆ CI ZUPEŁNIE INNYCH DOŚWIADCZEŃ ZA KIEROWNICĄ. CZAS PODĄŻAĆ SWOJĄ DROGĄ, W NOWYM STYLU. Z MOKKĄ.

NIEJEDNA ODSŁONA MOCY

Stylistyka Nowej Mokki zapowiada wzornictwo przyszłych modeli Opla. Każda widoczna linia nadwozia emanuje śmiałością.

Ten samochód po prostu wyróżnia się na tle innych niebanalną prezencją i indywidualnym stylem, a dzięki nowoczesnym silnikom porusza się płynnie i dynamicznie. Mokka GS Line cieszy oko usportowioną stylizacją nadwozia.

ŚMIAŁA STYLISTYKA

Zasiądź w fotelu i zanurz się w jej wnętrzu. Z kokpitu kierowcy zniknęły niektóre cyfrowe elementy, dzięki czemu obecny układ najnowocześniejszych funkcji jest czytelny i przejrzysty, a kabina jest lepiej izolowana akustycznie.

Płynnie zintegrowane cyfrowe udogodnienia przekładają się na pozytywną aurę, sprzyjającą relaksującej, przyjemnej podróży. A Ty możesz swobodnie skupić się na prowadzeniu.

MIEJSKA Z NATURY

Nowa Mokka może pochwalić się smuklejszą sylwetką i bardziej kompaktowymi wymiarami zewnętrznymi w porównaniu z modelem poprzedniej generacji.

Wnętrze ma równie przestronne – wpisuje się zatem idealnie w Twój miejski styl życia. Czym jeszcze zachwyca? Reflektory matrycowe LED IntelliLux®, inteligentne systemy wspomagające kierowcę w bezpiecznej jeździe czy ergonomiczne fotele to tylko namiastka zalet, dzięki którym Mokka sprawdzi się również w trasie.

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE NOWEGO MODELU OPEL MOKKA

ZAPRASAMY DO KONTAKTU


    Podanie danych oznaczonych gwiazdką jest niezbędne do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości przesłania wiadomości. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość przesłania wiadomości.

    Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest zależnie do jakiej spółki jest adresowane zapytanie:

    Szpot Sp. z o.o z siedzibą w Swarzędzu – Jasin przy ul. Wrzesińskiej 191, KRS 0000105156, NIP: 7771009385, REGON: 630278147 w zakresie obsługi marki Opel, Citroën, Chevrolet, Cadillac, ubezpieczeń komunikacyjnych, sprzedaży samochodów używanych. Więcej o ochronie prywatności tutaj.

    Ewa Szpot Sp. z o.o z siedzibą w Swarzędzu – Jasin przy ul. Wrzesińskiej 174, KRS 0000088107, NIP: 7771030439, REGON: 630430023 w zakresie obsługi marki Hyundai, Suzuki, ubezpieczeń komunikacyjnych i sprzedaży samochodów używanych. Więcej o ochronie prywatności tutaj.

    Zgoda na komunikację marketingową: