Mechanik samochodowy

Firma Szpot Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko “Mechanik samochodowy“.

Miejsce pracy to siedzibie firmy w Swarzędzu ul. Wrzesińskiej 191, salon marki Opel.

Od potencjalnych kandydatów wymagamy wykształcenia minimum zawodowego, mile widziane średnie wykształcenie. Jednocześnie oczekujemy doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika samochodowego, praca z samochodami marki Opel będzie dodatkowym atutem. Dodatkowo wymagamy umiejętności diagnozowania usterek, dobrej pracy w zespole, komunikatywności, dobrej organizacji pracy jak i posiadania prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (2800 – 4000 zł/mies. brutto) zależne od uzyskiwanych wyników, dodatki do wynagrodzenia (funkcyjne, premia). Zapewniamy odpowiednie szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego. Pracownicy mają dostęp do profesjonalnych narzędzi. Pracując z nami pracujesz w profesjonalnym zespole wykwalifikowanych mechaników.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Dokumenty aplikacyjne, list motywacyjny, CV prosimy wysyłać na adres h.stawowy@szpot.pl