Zapraszamy do naszego zespo艂u.

W chwili obecnej zatrudnimy:

Zatrudnimy osob臋 na stanowisku:
KASJER/KA – ASYSTENT/KA KSI臉GOWO艢CI

Opis stanowiska:
– bie偶膮ca obs艂uga klient贸w kasy,
– wsparcie dzia艂u ksi臋gowego,
– segregowanie dokumentacji ksi臋gowej,
– wprowadzanie dokument贸w 藕r贸d艂owych do systemu ksi臋gowego,
– rozliczanie rozrachunk贸w,
– weryfikacja i kontrola dowod贸w ksi臋gowych,
– uzgadnianie dowod贸w ksi臋gowych z zam贸wieniami

Wymagania:
– do艣wiadczenie w ksi臋gowo艣ci lub pracy biurowej,
– wykszta艂cenie min. 艣rednie,
– znajomo艣膰 obs艂ugi komputera i program贸w MS Office.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie,
– paca na pe艂en etat na umow臋 o prac臋,
– mo偶liwo艣膰 zdobycia do艣wiadczenia,
– prac臋 w do艣wiadczonym zespole.

Mile widziane osoby z orzeczenie o stopniu niepe艂nosprawno艣ci.

Zainteresowanych prosimy o przesy艂anie CV za pomoc膮 olx lub na adres e-mail: kadry.es@szpot.pl
Kontakt telefoniczny od 8-16 pod nr tel 61-652-44-18

Oferty mo偶na sk艂ada膰 do 30.06.2018

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

“Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez firm臋 Ewa Szpot Sp. z o.o. dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji i rekrutacji przysz艂ych (zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, 偶e odpowiemy na wybrane zg艂oszenia