Zapraszamy do naszego zespołu.

W chwili obecnej zatrudnimy:

Zatrudnimy osobę na stanowisku:
KASJER/KA – ASYSTENT/KA KSIĘGOWOŚCI

Opis stanowiska:
– bieżąca obsługa klientów kasy,
– wsparcie działu księgowego,
– segregowanie dokumentacji księgowej,
– wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu księgowego,
– rozliczanie rozrachunków,
– weryfikacja i kontrola dowodów księgowych,
– uzgadnianie dowodów księgowych z zamówieniami

Wymagania:
– doświadczenie w księgowości lub pracy biurowej,
– wykształcenie min. średnie,
– znajomość obsługi komputera i programów MS Office.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie,
– paca na pełen etat na umowę o pracę,
– możliwość zdobycia doświadczenia,
– pracę w doświadczonym zespole.

Mile widziane osoby z orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą olx lub na adres e-mail: kadry.es@szpot.pl
Kontakt telefoniczny od 8-16 pod nr tel 61-652-44-18

Oferty można składać do 30.06.2018

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ewa Szpot Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i rekrutacji przyszłych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia