Bezpieczna jesień z Twoim Oplem

NASZE ZESPOŁY SERWISOWE STOSUJĄ RESTRYKCYJNE METODY PRACY REKOMENDOWANE PRZEZ PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA. KORZYSTAJĄ Z PRODUKTÓW WYBRANYCH PRZEZ NASZYCH EKSPERTÓW MEDYCZNYCH I TECHNICZNYCH W CELU ZAPEWNIENIA WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUG ORAZ BEZPIECZEŃSTWA

BILANS AUTA NA KAŻDĄ POGODĘ

Sprawne auto to bezpieczeństwo i komfort podróży

Zapraszamy do Autoryzowanych Serwisów marki Opel na profesjonalną kontrolę najważniejszych systemów bezpieczeństwa i elementów eksploatacyjnych samochodu. Przygotuj dobrze swojego Opla do jazdy, aby uniknąć niechcianych niespodzianek w drodze.

Cena: 99 zł

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

Bilans auta obejmuje operacje z zakresu

UKŁAD HAMULCOWY weryfikacja zużycia

 • Klocków hamulcowych przednich
 • Tarcz hamulcowych przednich
 • Klocków hamulcowych tylnych
 • Tarcz hamulcowych tylnych
 • Elementów hamulca pomocniczego

OGUMIENIE weryfikacja stanu i zużycia

 • Opon osi przedniej
 • Opon osi tylnej
 • Opony koła zapasowego oraz
 • Uzupełnienie ciśnienia (łącznie z kołem zapasowym)
 • Sprawdzenie daty ważności zestawu do naprawy opon

PŁYNY EKSPLOATACYJNE weryfikacja poziomu i jakości

 • Oleju silnikowego
 • Płynu chłodzącego
 • Płynu hamulcowego
 • Płynu układu wspomagania

WIDOCZNOŚĆ weryfikacja stanu

 • Piór wycieraczek przednich
 • Pióra wycieraczki tylnej
 • Reflektorów przednich
 • Lamp tylnych i innych elementów oświetlenia
 • Szyby czołowej
 • Lusterek zewnętrznych

AKUMULATOR

 • Sprawdzenie stanu naładowania za pomocą testera

UKŁAD ZAWIESZENIA

 • Kontrola wzrokowa stanu elementów zawieszenia i amortyzatorów

*Podana cena jest ceną rekomendowaną oraz zawiera podatek VAT. Promocja dotyczy wyłącznie czynności określonych jako bilans auta na każdą pogodę, które nie zastępują przeglądu okresowego. Obejmuje wszystkie samochody osobowe marki Opel i obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach marki Opel od 21.09 do 30.11.2020 r.

WYMIANA PRZEDNICH PIÓR WYCIERACZEK

Zadbaj o dobrą widoczność

Regularna wymiana wycieraczek samochodowych jest niebywale istotna dla bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia pojazdu.

Astra J,K 199 zł Mokka, Insignia 189 zł

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

Zadbaj o swojego Opla przed jesienią

Zużyte wycieraczki odbijają się od szyby, może dochodzić do charakterystycznego skrzypienia, przede wszystkim jednak nie zbierają wilgoci i zabrudzeń z powierzchni szyby, pozostawiając przy tym smugi i inne ślady. Wymienione objawy wskazują na konieczność kupna nowego elementu, z czym zdecydowanie nie wolno zwlekać – tym bardziej że koszt wymiany wycieraczek w autoryzowanym serwisie jest naprawdę przystępny. Przy okazji zakupu warto zwrócić uwagę na długość piór wycieraczek do danego modelu auta, gdyż zbyt krótkie ograniczają pole widzenia, natomiast zbyt długie mogą zahaczać o uszczelkę przedniej szyby. Warto też zwrócić uwagę, że do wyboru jest kilka rodzajów wycieraczek, np. szkieletowe, bezszkieletowe i hybrydowe.

Jak przebiega wymiana piór wycieraczek i kiedy należy jej dokonać?

O stanie wycieraczek samochodowych zwykle przypominamy sobie przy konieczności ich użycia, np. w trakcie ulewy lub opadów śniegu. Wtedy też zazwyczaj okazuje się, że nadszedł czas wymiany tego elementu. A to przecież właśnie wycieraczki w ogromnej mierze wpływają na komfort i widoczność podczas jazdy samochodem. Dlatego też, z uwagi na istotną funkcję, jaką pełnią wycieraczki, nie można zapominać o regularnej ocenie ich stanu.

Szczegółowa cena dla danego modelu dostępna u Doradcy Serwisowego Klienta. Promocja obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach marki Opel od 21.09 do 30.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

AKUMULATORY W SPECJALNYCH CENACH + WYMIANA GRATIS

Zadbaj o energię dla swojego Opla.

Szukasz usługi wymiany akumulatora? Zapoznaj się z ofertą wymiany akumulatora w serwisach Opla, skontaktuj się i umów na wizytę!

CENY SPECJALNE

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

SPRAWDŹ OFERTĘ

Oferta wymiany akumulatora

Akumulator jest źródłem energii elektrycznej w samochodzie zasilającym poszczególne systemy i układy, w tym rozrusznik silnika. Codzienna jazda utrzymuje akumulator w formie, a dłuższe postoje mu nie służą. Warto sprawdzić stan akumulatora, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na akumulator wraz z wymianą w cenie*.

Mając na uwadze aktualne potrzeby i bezpieczeństwo naszych Klientów, po każdej przeprowadzonej usłudze gwarantujemy ręczną dezynfekcję zewnętrzną i wewnętrzną samochodu, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi!

Oferta obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach marki Opel od 21.09 do 30.11.2020 r.

WYMIANA KLOCKÓW PRZÓD

Zadbaj o hamulce swojego Opla przed jesienią

Odwiedź nas w Autoryzowanym Serwisie Opla i skorzystaj ze specjalnej oferty na wymianę klocków i tarcz hamulcowych. Dbamy o mobilność naszych Klientów.

389 zł Astra J, 399 zł Mokka + Rabat na tarcze hamulcowe

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

Zadbaj o hamulce swojego Opla przed jesienią

Układ hamulcowy jest podstawą bezpieczeństwa jazdy. Niektóre jego elementy podlegają stałemu zużyciu, dlatego ich regularna kontrola i wymiana są po prostu obowiązkiem. Odwiedź nas w Autoryzowanym Serwisie Opla i skorzystaj ze specjalnej oferty na wymianę klocków i tarcz hamulcowych. Dbamy o mobilność naszych Klientów.

Dlaczego i kiedy należy wymieniać klocki hamulcowe?

Zużyte klocki hamulcowe mogą uszkodzić tarcze. Dodatkowo, w przypadku nagłego hamowania możesz utracić kontrolę nad samochodem. W zależności od stylu jazdy i warunków eksploatacyjnych gdy grubość elementów ciernych spada poniżej 2 mm, klocki należy natychmiast wymienić. Aby nie doprowadzić do niesymetrycznej pracy układu hamulcowego, należy zawsze wymieniać komplet klocków na osi. Hamulce to jeden z najważniejszych podzespołów samochodu, który podlega szczególnie wnikliwej kontroli podczas obowiązkowego badania technicznego. Sprawdzając ich stan, trzeba także zwrócić uwagę na grubość tarcz oraz poziom płynu hamulcowego.

Szczegółowa cena dla danego modelu dostępna u Doradcy Serwisowego Klienta. Promocja obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach marki Opel od 21.09 do 30.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

PRZEGLĄD OKRESOWY

Zadbaj o swojego Opla przed jesienią

Aby samochód funkcjonował prawidłowo w zakresie bezpieczeństwa, wytrzymałości i komfortu jazdy, należy koniecznie przestrzegać przypisanej mu częstotliwości przeglądów. Składają się one z kontroli, uzupełniania płynów oraz czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania pojazdu.

Cena: 699 zł

UMÓW WIZYTĘ SERWISOWĄ

Dla samochodów osobowych 2-letnich lub starszych

Przegląd okresowy w serwisie marki Opel oznacza niezawodność, bezpieczeństwo i gwarancję producenta.

Decydując się na przeglądy okresowe w sieci marki Opel, korzystasz w pełni z fachowej wiedzy specjalistów Autoryzowanego serwisu w zakresie utrzymania twojego samochodu. Zaawansowana technologia Opla umożliwia specjalistom sieci serwisowej odkryć jak najszybciej potrzeby twojego samochodu. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu technicznemu mogą oni odczytać zarówno informacje o stanie elementów pojazdu mających wpływ na bezpieczeństwo (jak np. Układu hamulcowego), jak i tych związanych z ochroną środowiska naturalnego (np. Poziom emisji zanieczyszczeń z układu wydechowego).

Kontrole i coroczne przeglądy są podstawą prawidłowego funkcjonowania samochodu.

Oferta obejmuje wszystkie modele samochodów marki Opel powyżej 2 lat i zawiera standardowe operacje obsługowe wykonane w ramach przeglądu okresowego. Zakres przeglądu samochodu obejmuje:

 • Wymianę oleju silnikowego na olej Eurorepar wraz z filtrem oleju Eurorepar i uszczelką (jeśli jest konieczna)
 • Czynności kontrolne zgodnie z zaleceniem producenta
 • Dodatkowe czynności dezynfekcyjne przy przyjęciu auta do serwisu

W przypadku wykonania przez ASO innych, niezbędnych czynności serwisowych konieczna może okazać się dodatkowa dopłata.

Podana cena jest ceną rekomendowaną oraz zawiera podatek VAT. Obowiązuje w Autoryzowanych Serwisach marki Opel od 21.09 do 30.11.2020 r.