BEFORE SERVICE

W sobotę 4 czerwca na parkingu Centrum Handlowego ETC odbędzie się akcja Before Service. Hyundai Szpot sprawdzi Twoje auto dowolnej marki – całkowicie za darmo!

Oceny dokona profesjonalny Technik Serwisu Szpot.

W godzinach 10.00 – 16.00 będzie trwała akcja przygotowana przez Firmę Szpot oraz Centrum Handlowe ETC w Swarzędzu. Na parkingu centrum od strony sklepu budowlanego, Hyundai Szpot zbuduje stoisko, na którym sprawdzane będą samochody wszystkich marek całkowicie za darmo.

Technik Serwisu firmy Hyundai Szpot zajmie się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą:

– poziomu płynu chłodzenia

– poziomu płynu hamulcowego

– poziomu oleju silnikowego

– akumulatora oraz stanem jego naładowania

– wycieraczek i spryskiwaczy szyb

– stanu ogumienia i głębokości bieżnika

– stanu ciśnienia w oponach

Uzupełniony zostanie do pełna płyn do spryskiwaczy szyb, a w ramach podziękowania za udział w akcji, kierowca otrzyma płyn do usuwania owadów oraz  ekologiczną torbę na zakupy. Jest to weekend pod banderą DNIA DZIECKA, więc i dla dzieci coś się znajdzie 😉  

W czasie kontroli samochodu będzie można skorzystać z bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej najnowszymi modelami marki Hyundai, lub po prostu zrobić zakupy w Centrum Handlowym ETC.

Zapraszamy na Before Service Hyundai Szpot w sobotę 4 czerwca w godzinach 10.00 – 16.00 na parking przy Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu.