Bądź pierwszy

Dosłownie kilka dni dzieli nas od oficjalnej Premiery Roku w marce Opel, czyli pojawienia się w naszych salonach Nowego Opla Mokka

Cenniki, informacje zarówno w salonach jak i na naszej stronie opel.szpot.pl są do Państwa dyspozycji. Można również składać zamówienia. Wszak na początku przy tak interesującym modelu popyt mocno przewyższy podaż. Zatem, czy warto czekać z decyzją ? A pierwsze egzemplarze pojawią się w naszych salonach za kilka dni.

PRZYCIĄGAJĄCA SPOJRZENIA
Muskularna, dynamiczna sylwetka Nowej Mokki odzwierciedla nie tylko koncepcję nowoczesnego designu. Wyraża też nowe założenia filozofii niemieckiej inżynierii i zapowiada wzornictwo przyszłych modeli Opla, które przyciągną zaciekawione spojrzenia obserwatorów.

UCZTA DLA ESTETY
Urzekające linie nadwozia Mokki to pierwszy krok w Twojej podróży po nowoczesnym niemieckim wzornictwie. Zagłębiając się w jej wnętrze dostrzeżesz harmonię proporcji, światła, przestrzeni i technologii, dzięki którym doświadczysz zupełnie nowych doznań za kierownicą.

SUBTELNE DETALE
Patrząc na Mokkę nie można pozostać obojętnym. Każda linia, każdy element funkcjonalny, aż po wyjątkowo smukłe tylne lampy LED, zostały zaprojektowany tak, aby dynamiczna forma pasowała do jego faktycznego przeznaczenia.

JAK Z OBRAZKA
Postawna sylwetka Mokki jest niezwykle proporcjonalna i całościowo spójna. Przedni panel Opel Vizor płynnie łączy się z linią opadającego ku tyłowi dachu, podkreśloną ozdobną listwą okien bocznych.

DACH I MASKA W RÓŻNYCH ODSŁONACH
Wyróżnij się. Jak? Decydując się na jedną z ekskluzywnych opcji stylizacji lub personalizacji, które podkreślą niebanalne kształty Mokki, na przykład dach czy maskę w kolorze kontrastującym z nadwoziem.

ZAUWAŻALNA
Charakter i prezentacja Mokki sprawiają, że jest niepowtarzalna i nie da się jej pomylić na drodze z innym modelem. Wybierając 16-, 17- lub 18‑calowe obręcze kół ze stopów lekkich, wyróżniające się za sprawą atrakcyjnych wzorów, dopełnisz jej uliczny „image”.

REFLEKTORY MATRYCOWE
Adaptacyjne, nieoślepiające reflektory matrycowe LED IntelliLux® zapewniają doskonałą widoczność w każdej sytuacji na drodze, umożliwiając swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu.

Kontakt – salon.swarzedz@szpot.pl, salon.poznan@szpot.pl, telefon 61 65 44 303 oraz 61 668 35 10.