Centrum Obsługi Samochodów  Szpot w Swarzędzu

 to jedno z tych nielicznych miejsc w Wielkopolsce, w którym będąc zainteresowanym zakupem lub serwisem samochodu, warto z wielu powodów się spotkać. Po pierwsze dlatego, gdyż można zapoznać się równolegle z ofertą trzech marek samochodowych – Opel, Kia, Suzuki.  Po drugie - można odbyć jazdy testowe, ubezpieczyć samochód oraz inne składowe naszego majątku – to wszystko możliwe jest w jednym miejscu. Po trzecie wreszcie można pozostawić w rozliczeniu samochód dotychczas użytkowany lub zamienić na inny używany, czym zajmuje się Hipermarket samochodowy Szpot.
 Kompleksowa obsługa serwisowa samochodów marek Opel, Chevrolet, Cadillac, Corvette, Hummer, Kia i Suzuki - od mechanicznej do blacharsko-lakierniczej, samochody  zastępcze na czas naprawy, pomoc drogowa, to kolejne atuty swarzędzkiego Centrum Szpot. Za liczącą niemal 160 osób załogą jest już ponad 25 lat doświadczeń, ogrom szkoleń oraz wspierające serwisantów najnowocześniejsze urządzenia  diagnostyczne. Integralną część Firmy stanowi salon marki Opel na poznańskich Ratajach  przy ulicy Kaliskiej 2, będący także  serwisem marek Opel i Chevrolet.
 Szpot – jesteśmy najbliżej. To nie tylko hasło, ale misja naszej Firmy, bowiem chcemy być jak najbliżej  Klientów i pomagać w rozwiązywaniu ewentualnych motoryzacyjnych problemów.


Zapraszamy !


Miasteczko Samochodowe Szpot – to jedno z tych nielicznych miejsc w Wielkopolsce, gdzie będąc zainteresowanym zakupem lub serwisem samochodu, warto z wielu powodów się spotkać. Po pierwsze dlatego, gdyż w jednym miejscu można zapoznać się z ofertą aż sześciu marek samochodowych – Opel, Kia, Suzuki, Citroen, Hyundai i Nissan. To jednak nie koniec oferty, bowiem w Miasteczku znajduje się także salon jednośladów marki  Romet . Prezentacja samochodów nowych, możliwość odbycia jazd testowych, ubezpieczenie samochodów oraz innych składowych naszego majątku – to wszystko możliwe jest w jednym miejscu. Podobnie, jak pozostawienie w rozliczeniu samochodu dotychczas użytkowanego lub zamiana na inny używany, czym zajmuje się Hipermarket samochodowy Szpot.
Kompleksowa obsługa serwisowa, od mechanicznej do blacharsko-lakierniczej, samochody  zastępcze na czas naprawy, pomoc drogowa, to kolejne atuty Miasteczka samochodowego Szpot. Za liczącą niemal 200 osób załogą jest już ponad 25 lat doświadczeń, ogrom szkoleń oraz wspierające serwisantów najnowocześniejsze urządzenia  diagnostyczne.
Miasteczko samochodowe Szpot – jesteśmy najbliżej. To nie tylko hasło, ale misja, bowiem chcemy być jak najbliżej naszych Klientów i pomagać w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.
Zapraszamy !
Sklep Szpot
Hipermarket Szpot


Centrum
ubezpieczeń


Centrum Likwidacji Szkód
Fair Play

Praca u nas
alt
altGaleria zdjęć

Wiadomości Szpot

 
Konkurs na hasło reklamowe Nowego Opla Insignia rozstrzygnięty

Konkurs na hasło reklamowe Nowego Opla Insignia rozstrzygnięty
Z okazji premiery Nowego Opla Insignia, w salonach firmy Szpot od           23 do 25 czerwca trwał konkurs, w którym nagrodą główną był Nowy Opel Insignia na weekend. Zadanie polegało na ułożeniu hasła reklamowego dla tego samochodu. Hasła z ograniczeniem  liczby słów. W specjalnych urnach znalazło się pond 60 kuponów i Komisja konkursowa miała nie lada orzech do zgryzienia. Okazało się bowiem, że zdecydowana większość haseł , to bardzo ciekawe propozycje, a nagrodzone mogły być tylko trzy.
Po długich obradach zdecydowano, że I  miejsce i Nowy Opel Insignia na weekend przypadną pani Ewie Banaszewskiej z Poznania, autorce hasła „ Nowy Opel Insignia, to auto wspaniałe, w każdym szczególe doskonałe”. Miejsce drugie zdobyła pani Barbara Kucharska ze Swarzędza za hasło „Nowy Opel Insignia, to moje marzenie na dobre jeżdżenie”. Na miejscu trzecim znalazło się hasło autorstwa pani Moniki Brzezińskiej z Poznania, a brzmi ono :” Nowy Opel Insignia, to auto z charakterem, auto z wdziękiem, auto przyszłości”.
Laureatkom ( bo wszystkie nagrody przypadły w udziale paniom) gratulujemy i  zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez firmę Szpot.

Z okazji premiery Nowego Opla Insignia, w salonach firmy Szpot od 23 do 25 czerwca trwał konkurs, w którym nagrodą główną był Nowy Opel Insignia na weekend. Zadanie polegało na ułożeniu hasła reklamowego dla tego samochodu. Hasła z ograniczeniem  liczby słów. W specjalnych urnach znalazło się pond 60 kuponów i Komisja konkursowa miała nie lada orzech do zgryzienia. Okazało się bowiem, że zdecydowana większość haseł , to bardzo ciekawe propozycje, a nagrodzone mogły być tylko trzy.

Więcej …
 
11-ta edycja biegów z cyklu :”Biegaj z Opel Szpot” nie odbędzie się

Szanowni Państwo,

Z przykrością musimy poinformować o trudnej dla nas decyzji, a mianowicie o odwołaniu zaplanowanej na 28 stycznia 2017 roku inauguracji 11-tej edycji biegów z „Biegaj z Opel Szpot”. Nie udało nam się osiągnąć do połowy stycznia porozumienia z gestorem terenów nad Maltą – Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji, a postawione przed nami nowe warunki finansowe są nie do zaakceptowania.

Więcej …