Konkurs Kia Szpot i Leroy Swarzędz - rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Natalia Zielińska laureatką nagrody głównej


Ponad 2 tygodnie listopada 2016 roku z okazji „Dni Bohatera Domu” trwał konkurs zorganizowany przez markę Kia firmy Szpot oraz Leroy Merlin Swarzędz. By wziąć w nim udział należało odwiedzić Leroy Merlin w Swarzędzu, dokonać zakupu za minimum 100 złotych oraz ułożyć hasło promujące model Kia Rio.

Zgodnie z regulaminem 23 listopada w salonie Kia Szpot w Swarzędzu przy ulicy Wrzesińskiej 191 zebrała się Komisja konkursowa, która oceniła ponad 70 propozycji . Nie wszystkie jednak mogły być wzięte pod uwagę z powodu braków formalnych, czyli na przykład braku podpisów na kuponach konkursowych. Dokładnie spośród 62 prawidłowo wypełnionych kuponów wybrano ten zwycięski. Laureatką nagrody, którą jest samochód marki Kia Rio na weekend, została Natalia Zielińska z Zalasewa, a zwycięskie hasło brzmi „Kia Rio to auto, które wygrać warto. Można zwiedzić nim pół świata, bo posłuży długie lata”.


W poniedziałek 28 listopada w salonie Kia Szpot przy ulicy Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu p. Natalia odebrała specjalny, imienny Certyfikat upoważniający do skorzystania z nagrody. Jak nam powiedziała w trakcie krótkiej rozmowy, była to pierwsza wygrana w życiu, a zdolności w układaniu krótkich wierszy odziedziczyła po dziadku ze strony Mamy. Do swarzędzkiego Leroy Merlin pojechała razem z wujkiem po zakup drzwi nie myśląc wcale o konkursie i wygranej. A tutaj proszę bardzo taka miła niespodzianka. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, których organizatorem będzie Miasteczko Samochodowe Szpot. Na zdjęciu laureatka odbiera Certyfikat oraz drobny firmowy upominek z rąk Włodzimierza Zielińskiego – kierownika sprzedaży marki Kia w swarzędzkim salonie firmie Szpot.