Szpot
Konkurs na hasło reklamowe Nowego Opla Insignia rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Konkurs na hasło reklamowe Nowego Opla Insignia rozstrzygnięty
Z okazji premiery Nowego Opla Insignia, w salonach firmy Szpot od           23 do 25 czerwca trwał konkurs, w którym nagrodą główną był Nowy Opel Insignia na weekend. Zadanie polegało na ułożeniu hasła reklamowego dla tego samochodu. Hasła z ograniczeniem  liczby słów. W specjalnych urnach znalazło się pond 60 kuponów i Komisja konkursowa miała nie lada orzech do zgryzienia. Okazało się bowiem, że zdecydowana większość haseł , to bardzo ciekawe propozycje, a nagrodzone mogły być tylko trzy.
Po długich obradach zdecydowano, że I  miejsce i Nowy Opel Insignia na weekend przypadną pani Ewie Banaszewskiej z Poznania, autorce hasła „ Nowy Opel Insignia, to auto wspaniałe, w każdym szczególe doskonałe”. Miejsce drugie zdobyła pani Barbara Kucharska ze Swarzędza za hasło „Nowy Opel Insignia, to moje marzenie na dobre jeżdżenie”. Na miejscu trzecim znalazło się hasło autorstwa pani Moniki Brzezińskiej z Poznania, a brzmi ono :” Nowy Opel Insignia, to auto z charakterem, auto z wdziękiem, auto przyszłości”.
Laureatkom ( bo wszystkie nagrody przypadły w udziale paniom) gratulujemy i  zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez firmę Szpot.

Z okazji premiery Nowego Opla Insignia, w salonach firmy Szpot od 23 do 25 czerwca trwał konkurs, w którym nagrodą główną był Nowy Opel Insignia na weekend. Zadanie polegało na ułożeniu hasła reklamowego dla tego samochodu. Hasła z ograniczeniem  liczby słów. W specjalnych urnach znalazło się pond 60 kuponów i Komisja konkursowa miała nie lada orzech do zgryzienia. Okazało się bowiem, że zdecydowana większość haseł , to bardzo ciekawe propozycje, a nagrodzone mogły być tylko trzy.

Więcej…
 
11-ta edycja biegów z cyklu :”Biegaj z Opel Szpot” nie odbędzie się PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Z przykrością musimy poinformować o trudnej dla nas decyzji, a mianowicie o odwołaniu zaplanowanej na 28 stycznia 2017 roku inauguracji 11-tej edycji biegów z „Biegaj z Opel Szpot”. Nie udało nam się osiągnąć do połowy stycznia porozumienia z gestorem terenów nad Maltą – Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji, a postawione przed nami nowe warunki finansowe są nie do zaakceptowania.

Więcej…
 
Nagroda pojechała do Śremu PDF Drukuj Email

W przeddzień Wigilii 2016 mieliśmy przyjemność wręczyć nagrodę w konkursie programu Motoporady oraz Kia Szpot. Przypomnijmy, pytanie konkursowe dotyczyło mocy w koniach mechanicznych silnika elektrycznego w hybrydowej
Kia Niro. Najszybciej na pytanie odpowiedział pan Łukasz Pawlicki ze Śremu i otrzymał nagrodę w postaci zestawu upominków ufundowanych przez Miasteczko Samochodowe Szpot. Okazało się, ze w Śremie za pośrednictwem INEA można
oglądać programy Ratajskiej Telewizji Kablowej i dzięki temu pan Łukasz mógł wziąć udział w konkursie. Przyznał, że ogląda Motoporady regularnie już od 9-go odcinka.

Więcej…
 
Konkurs Kia Szpot i Leroy Swarzędz - rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Natalia Zielińska laureatką nagrody głównej


Ponad 2 tygodnie listopada 2016 roku z okazji „Dni Bohatera Domu” trwał konkurs zorganizowany przez markę Kia firmy Szpot oraz Leroy Merlin Swarzędz. By wziąć w nim udział należało odwiedzić Leroy Merlin w Swarzędzu, dokonać zakupu za minimum 100 złotych oraz ułożyć hasło promujące model Kia Rio.

Więcej…
 
Gala X edycji „Biegaj z Opel Szpot” PDF Drukuj Email

Gimnazjum nr 22 w Poznaniu - zwycięzcą Rankingu szkół


Dziewięć biegów nad poznańską Maltą, ponad 4 100 zarejestrowanych uczestników, ponad 250 nagród, wręczonych dziesięć okolicznościowych medali, 69 szkól zarejestrowanych w Rankingu – oto w telegraficznym skrócie podsumowanie tegorocznej, jubileuszowej X-tej edycji otwartych biegów nad poznańską Maltą z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”. Natomiast w 92. rozegranych od stycznia 2007 roku biegach uczestniczyło ponad 35 000 zarejestrowanych przez Biuro biegu biegaczek i biegaczy.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 53